Yasal Uyarı

YASAL UYARI SİTEMİZDEN BİLGİ ALMADAN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ

( Tarih : 20.12.2010 )

SORUMLULUGUN SINIRLANDIRILMASINA DAIR BEYAN

Bu internet sitesinde yer alan bilgiler yalnızca ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yasaların uygulanması ve bunun yaratacağı sonuçlar, ilgili bilgi ve olaylara bağlı olarak büyük farklılık gösterebilir. Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasından kaynaklanan bazı riskler nedeniyle, bu sitedeki bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Söz konusu bilgiler profesyonel muhasebe ve vergi uzmanları, hukuk danışmanları ve diğer benzeri yetkili danışmanlarla yapılacak görüşmelerin yerini alacak şekilde kullanılmamalıdır. Bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce profesyonel bir danışmana başvurulması gerekmektedir.

Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmiştir. Bununla birlikte SMMM Hediye Gül ÖZLEM, YÖNELİM DANIŞMANLIK DENETİM SMMM LTD.ŞTİ. herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. SMMM Hediye Gül ÖZLEM, YÖNELİM DANIŞMANLIK DENETİM SMMM LTD.ŞTİ. ve ilgili ortak, temsilci veya çalışanları, hiçbir şekilde tarafınıza veya başka bir tarafa karşı bu sitedeki bilgilere dayanılarak alınan kararlarla ve yapılan işlemlerle ilgili olarak, bu bilgilerin kullanımından doğan dolaylı zararlar konusunda herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

Bu sitedeki bazı bağlantılar aracılığıyla, SMMM Hediye Gül ÖZLEM, YÖNELİM DANIŞMANLIK DENETİM SMMM LTD.ŞTİ.  üzerinde herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmadığı üçüncü şahıslarca yönetilen internet sitelerine ulaşılmaktadır. SMMM Hediye Gül ÖZLEM, YÖNELİM DANIŞMANLIK DENETİM SMMM LTD.ŞTİ. , diğer internet sitelerindeki bilgilerin eksikliği veya yanlışlığından sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı, bu amaçla oluşturulan ve karşılıklı etkileşimle kullanılan bilgisayar alanlarını veya diğer vasıtaları kullanarak belirli bilgiler yayınlarken, bilgilerin hazırlanması, yayınlanması ve dağıtımına ilişkin Türk yasalarına uymayı kabul etmekte ve bu tür bilgilerin yasal gerekleri ihlal etmesinden doğacak hasarlarla ilgili tüm sorumluluğu üstlenmektedir.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Hediye Gül ÖZLEM

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi